Podaruj 1%

Podaruj Ani 1% podatku.

Zwracamy się do wszystkich ludzi wielkiego serca, którym nie jest obojętny los chorego dziecka.Każdy przekazany grosz będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitacje naszej córki

ANI KOSIOROWSKIEJ ur. 23.03.2006r.

Ania urodziła się w 7 miesiącu, cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce z przewagą kończyn dolnych i zaburzeniami równowagi. Jest dzieckiem wysoko rokującym, ale wymaga stałej opieki oraz codziennej intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Ciągłe wyjazdy na rehabilitacje, lekarze, badania to ciągłe wyrzeczenia jej i nasze jako rodziców. Jednak lata regularnej i kompleksowej rehabilitacji dały efekty. Dziś nasze dziecko, dzięki Państwa pomocy stoi i chodzi samodzielnie, trzymając się za rękę, za co jesteśmy wdzięczni Bogu!. 

Jednak to nie koniec walki o przyszłość naszego dziecka, ponieważ przy gwałtownym wzroście ciała choroba cofa się do stanu wyjścia i pracę zaczynamy od nowa. Ania jest wesołym dzieckiem, kocha zwierzęta, choć nie jest w stanie bawić się jak inne dzieci na placu zabaw, nie może biegać, skakać, jeździć na rowerze czy hulajnodze. Dlatego chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić naszej córce godne dzieciństwo. Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ale zawsze jest jakieś jutro i życie daje nam możliwości. My walczymy o naszą Anię i jeśli zechcecie nam w tym pomóc będziemy wdzięczni z całego serca. 


W celu przekazania 1% w formularzu PIT w polu nr KRS wpisz numer:

0000037904

W rubryce cel szczegółowy 1% należy wpisać:

8909 Kosiorowska Anna


Anie można wesprzeć również darowizną na subkonto w Fundacji:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" 

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

nr konta : 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 

w tytule przelewu należy wpisać:

8909 Kosiorowska Anna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Informacje o fundacji: www.dzieciom.pl

Dane Ani w bazie fundacji: http://dzieciom.pl/podopieczni/Ania

Dziękujemy serdecznie - Ania i rodzice.

Podaruj 1%
 

Polskie Towarzystwo Rybackie


Związek Producentów Ryb


Polskie Ryby